אמהות מספרות

דגנית קובלר צרפתי

יונית היקרה,
אומר את האמת, כשהצטרפתי לתכנית לא הייתי בטוחה מה התכנית הזו תעניק לי ובמה היא יכולה לסייע לי.
אבל למרות חששותיי הרבים הצטרפתי. היום אני חושבת שההחלטה הזו הייתה בין הטובות שקיבלתי.
לראשונה מזה שנים, מרוץ החיים המטורף בו הייתי שרויה נעצר. גרמת לי לעצור, לחשוב על עצמי, על שאיפותיי, על משמעות הדברים ולהעז לחלום.
כשהצטרפתי לתכנית הרגשתי שאני נמצאת במצוקה, הבקרים שלי היו לחוצים והערבים שלי התאפיינו בחוסר סדר ושליטה מוחלטים.
בעזרת התהליך שעברתי בתכנית, אני היום נמצאת במקום שלו, אני יודעת מה גרם לי למצוקות אותן חשתי בעבר, ויש לי את הכלים הנכונים להתמודד עמן.
אני מרגישה יותר שמחה בחיי, יותר מסופקת ויותר נוכחת בחיי המשפחה שלי.
היום אני מבינה שאני זו שמכתיבה את האווירה בבית שלי, ויש בידי את הכלים לשנותה בכל רגע נתון, כך שיהיה יותר נעים לי ולבני משפחתי.
במהלך התכנית עברתי עליות ומורדות, וגם עברתי תהפוכות בחיי האישיים, אשר כללו את הגירושים של הורי וכניסתי להריון.

לאורך כל הדרך תמכת, אהבת, חיבקת ועודדת.
יש לך את היכולת להכיל כל אחד ואחת, ללא טיפת שיפוטיות וללא שום הגבלה, תכונה זו גרמה לי להרגיש במקום מאוד נוח ובטוח.
אני עדיין מרגישה שאני כל יום לומדת יותר ומצליחה לשלב עוד ועוד כלים שקיבלתי בתכנית בהתנהלותי היומיומית.

התהליך שלי לא מפסיק עם סיום התכנית, הוא רק החל, וזה בזכותך.
עוררת אותי לעשות שינוי, להיות יותר מאושרת, והכי חשוב אני ח – י – ה ולא רק על אוטומט, אלא בשביל עצמי וטוב לי.

תודה על הכל.
אוהבת המון.
דגנית קובלר צרפתי

ליאת דרדור

זו אולי תשמע קלישאה אבל מעבר לבחירה הנכונה זו היתה הבחירה הבריאה בעבורי ובעבור משפחתי.
מאז שבחרתי בליווי אני מרגישה שכל הבחירות שנעשו מאז גרמו לי לאושר והשלמה. נכנסתי לתוכנית בדיוק בצומת דרכים, שהחלטות לא פשוטות ניצבות בפניי החלטות שאני בחרתי להחליט ולא החליטו בשבילי וזה יותר קשה להיות ממוקד שאתה מבולבל , מרגיש ריקנות ורע לך ובתוך כל זה צריך לקבל בחירות נכונות. לפני חודשיים החלטתי לעשות סדר בחיים שלי ולשם כך הייתי צריכה אותך אז תשאל השאלה אם יכלתי לעשות את זה בלעדייך?  חד משמעית לא!!! את היית העוגן שלי, התמיכה, הליווי, הקול השפוי, הממקד, המרגיע והמכיל.
בתוך תוכי יש את התשובות אבל את ידעת להוציא אותן ולברור אותן מכל התשובות השגויות האחרות שהיו בדרך. בדרך הנעימה שלך, בהקשבה, במקצועיות והניסיון שלך. לפני חודשיים רציתי לעזוב את העבודה, לשבור את הכלים… הייתי בטוחה שזה הצעד הנכון, היה לי רע, הרגשתי כבוייה, פירשתי דברים שקרו בעבודה בצורה מסויימת ובחרתי לבזבז את האנרגיות שלי על השטויות האלה ומצאתי את כל היום שלי סובב סביב זה וכמובן שזה בא על חשבון הילדים. הייתי עצבנית וחסרת סבלנות ולא הייתי שם לא בעבורם ולא בעבורי. אם היו שואלים אותי למי אני ממליצה את התוכנית לא הייתי ממליצה רק לנשים או אמהות, הייתי ממליצה לכל אחד ואחת.
זה לא משנה מי אתה ואם יש ילדים בחייך זה קודם כל לקבל את הכלים שיעשו לך טוב, שתהייה מאושר ואחרי שאתה מאושר  לכל הסביבה טוב. גרמת לי להסתכל על החיים בגישה אחרת בצורה חיובית ובריאה. נתת לי להעריך אותם, להיות שלמה עם הבחירות שלי ועם מי שאני. לאהוב את עצמי, לדאוג לעצמי ולפנק את עצמי. אז קודם כל תודה לי שבחרתי להשקיע בתוכנית שלך ובזכות זו זכיתי בך? .
ותודה ענקית ענקית לך על מי שאת ומה שאת מקרינה אל הסביבה וזה אור, אור נעים וחם שכיף ללכת בעקבותיו, בטוח ללכת יחד איתו והכי חשוב שבסוף התהליך האור נמצא בכל אחת מאיתנו ורק היה חסר את המישהו שיעזור לנו למצוא אותו. מודה לך, מעריכה אותך, ממליצה עליך והכי חשוב אוהבת אותך על מי שאת בעבורך, בעבורי ובעבור האמהות האחרות.

רעות שפירא

הגעתי לתוכנית של יונית בתקופה קשה, הרגשתי שאני קורסת, כבוייה מבפנים, ועושה רק מה שצריך.
הכרתי את יונית מהפייסבוק כבר תקופה ארוכה, והחלטתי לקחת את עצמי בידיים ולהירשם לתוכנית שתחייב אותי לעשות שינוי.
אני ככ שמחה על הצעד הזה. זו הייתה דרך חדשה, שמלווה אותי גם כיום, חודשיים לאחר סיום התוכנית.
למדתי להשקיע קודם כל בדברים שחשובים לי, ושהם נותנים את הכוח להכל.
לעשות עצירות, לתכנן את הימים שלי.
כל תחילת שבוע אני ובעלי קובעים זמן זוגי רק שלנו.
קיבלתי כלים להתמודדות עם הילד שלי (שאני רוב היום איתו לבד).
והכי חשוב בעיני- זה היכולת לעשות פעולות שמקדמות אותי ברגע שאני מרגישה תסכול, ולא לשקוע בו.
להיות נוכחת ברגע. לא לחיות בשמונה ערוצים במקביל!
אפשר לחיות אחרת. זה בידיים שלי!
יונית, תודה שהיית שם לגמרי, הרגשתי שאת מוכנה לתת את הנשמה , ולא לותר!
יש לך מקום ענק בלב לכל אחת.
מרגישים שאת עושה משהו שאת אוהבת אותו ומאמינה בו!
לקח לי זמן לכתוב לך- כי תמיד הרגשתי שהמילים מקטינות.
ואני יודעת שאת שם בשבילי, וממשיכה ללוות גם כשנגמרה התוכנית.
כיף לראות איך את מתקדמת, יוצרת, מעיזה!
את מקור השראה בשבילי!

קרן כץ

"ניהול זמן לאמהות מאושרות ". התוכנית כשמה כן היא . כמי שהשתתפה בתוכנית קיבלתי המון כלים שעוזרים לשנות, להתמודד , ולשפר את ההתנהלות היום יומית שלי כל יום ושבוע.

התוכנית נותנת לי את הפוש להוציא מהכח אל הפועל ; ניהול הזמן והיום שלי בעיקר שהיה תמיד עמוס ובסוף יום תמיד הייתי מתבאסת ממה שלא הספקתי,שלא עשיתי או דחיתי יום אחר יום .
עם התוכנית הדברים השתנו לטובה גם ההרגשה וגם העשיה , היום העמוס הפך לקליל יותר וגם תחומים אחרים .

אני זוכרת שהייתי פשוט מחכה כל שבוע להדרכה החדשה לשמוע ולדעת איך אני משפרת צעד נוסף בהתנהלות שלי ושל הבית , המשפחה הילדים והעבודה , איך אני הופכת את הקשה ( שהיום נקרא מאתגר) לקל , בדרכים יצירתיות וחוויתיות כשבסוף יום אני הולכת לישון עם תובנות חדשות וסיפוק! וכל משפחתי .

שירן יונתי

״לפני 4 חודשים בערך, הייתי אמא פחות מאושרת..
הרגשתי שאין לי מספיק שעות ביום, שלא הספקתי לעשות כל מה שאני צריכה או רוצה, שאני נוגעת בהכל אבל לא מצליחה להיות 100% בכלום… הייתי מסיימת את היום עם הלשון בחוץ, לא הצלחתי להיזכר מתי הפעם האחרונה שעשיתי משהו בשביל עצמי, מתי ישבתי עם בעלי לשיחה איכותית (שלא לדבר על בילוי משותף) ועוד הרבה "לא"ים נוספים שגורמים ליום אחד להתחבר לשני ולחיים כאמא, רעיה, אישה עובדת ועמוד התווך של הבית להפוך לשגרה לחוצה ומתישה שלא נגמרת….

כשהכרתי את יונית והתחלתי את התוכנית האינטרנטית של "ניהול הזמן לאמהות מאושרות" הכרתי בחורה מיוחדת, שעזרה לי לעשות שינוי משמעותי בחיי, בראש ובראשונה עם עצמי ובעקבות זאת גם כרעיה וכאמא.

התכנית נתנה לי כלים מעשיים שניתנים לביצוע מיידי – להבין, להכיל, לתכנן, להתמודד, לתמרן, להספיק, לתזמן, לוותר, להשלים ולקבל – כדי שהשגרה הלוחצת תהפוך לנהדרת ומשוחררת, נעימה ומאושרת, מלאת חוויות עם האהובים שלי… ועם עצמי!!

פתאום אני מספיקה יותר, מפוקסת יותר, נינוחה יותר, שלמה ומקרינה חיוביות, והסביבה כמובן מגיבה בהתאם.. הבית מתנהל בנחת, הילדים רגועים ובטוחים, הזוגיות פורחת (כמו שבעלי הזכיר כמה פעמים בחודש האחרון: "אנחנו אוהבים אפילו יותר מכשהיינו בני 18!") – כולם מרגישים בשינוי!!!

בנוסף, התוכנית ערוכה במתכונת כזו שמאפשרת לך להאזין לשיעורים שמחולקים לפרקים קצרים מכל מקום ובכל זמן, ללא צורך להיות מחוברת למסך או לעזוב הכל ולהתמקד, זה מאוד נוח ויעיל.. יונית מעבירה את המסרים והכלים בצורה פשוטה וברורה, חיובית ונעימה, ממש חיכיתי בסוף כל פרק שיפתח הפרק הבא!!

אני מרגישה שכל אמא חייבת לעבור את התהליך הזה, כדי להשתחרר מהלחצים והציפיות, לעבור את השינוי המדהים הזה ולהיות פשוט אמא מאושרת״.

הגר אדמוני דר

אוש! זאת התחושה שליוותה אותי במשך כמה חודשים. הרגשה של כישלון וחוסר אונים.
אני לא מאמינה במקריות. אני מאמינה שדברים קורים כי משהו צריך להשתנות. משהו צריך לזוז אחרת על מנת שנוכל להתקדם בחיים. כמו סערה, נכנסה לחיי האישה היקרה הזאת ששמה יונית רוזנפלד. בהתחלה לא הבנתי מה שונה בה משאר הנשים שמלוות נשים/ אמהות ומשפחות.

בהתכתבות אחת היא עזרה לי לשנות את חיי. לאחר מפגש עם נשים שחברות בקבוצת האתגרים של יונית, הבנתי שאני צריכה עזרה. עזרה היא לרוב דבר שמאוד קשה לבקש או בכלל להבין בתוך עצמנו שאנחנו זקוקים לה. עזרה, הכוונה, תמיכה!

הצטרפתי לתוכנית הליווי האישי של יונית בלי מחשבה שנייה כלל. הבנתי שזה המפתח שלי להצלחה. ברגישות, באכפתיות, בהתמדה יונית כיוונה אותי והרימה את רוחי ונתנה לי כלים להיות אישה ואמא מאושרת. אנחנו הופכות לנשים ואמהות ללא חוברת הדרכה ונאלצות להבין, ללמוד, להיכשל ולהצליח בכוחות עצמנו.

אצל יונית נמצאים כל כך הרבה כלים שאם ניישם אותן, נהיה נשים יותר טובות ואמהות עוד הרבה יותר טובות. כל זה ללא מאבקים ותחושה רעה.

אני רוצה להודות לך יונית על הדרך שאת הולכת איתי. על זה שכבר הרבה מאוד זמן לא הייתי חיובית ומאושרת. מצפה להמשך הדרך שלנו יחד ומאחלת לעצמי להיות מסופקת ומאושרת עוד יותר ❤״

תכלת מזור

רוצה להגיד ליונית המהממת תודה ענקית!
על כל הכלים שלך הרעיונות..העצות.. השיחות ווטסאפ.
שינויים שעושים פשוט
כיף
שמחה
זמן פנוי
מכניסים לפרופורציה
אהבה
זמן זוגי
זמן לילד
רוגע
שלווה

כיף לי.
והיום אני רואה כמה החצי שלי משתדל ונותן ועושה כדי שיהיה לי טוב.
אז יונית. תודה. את מדהימה!

יסמין בן גיגי

יונית המקסימה,
אני מרגישה שהאיכות חיים שלי השתפרה פלאים והקרדיט מגיע לך ובגדול!
בזכותך אני שגרת הבוקר שלי רגועה ונעימה. אני מתעוררת כל יום ב5:00-5:30 (פעם הייתי מתעוררת ב6:30-6:45) משמיעה מוזיקה בבוקר,יש לי זמן לשתות את הקפה שלי בנחת ולצאת לריצה/רכיבה לפחות פעמיים בשבוע.
אני לא מוותרת על עצמי.
אני מקפידה להתאמן 3 פעמים בשבוע וגם אם יש בלת"מים אני מוצאת פתרון. משריינת לי בייביסטר שאם בעלי יחליט להודיע שהוא לא מגיע בזמן לבית.
יש לי זמן קבוע (מסמנת לי ביומן) עם איתי (3.8).
זה לא היה לי לפני..
אנחנו אופים עוגות, עושים ניסויים מדעים, מעיפים עפיפונים, רוכבים על אופניים או סתם משחקים במשחק שהוא אוהב.(פנינים של אושר כמו שאת אומרת..)
זה יצר אצלו שינוי מדהים אפילו גם הגננת שלו אמרה לי שהיא מרגישה שהוא יותר שלו, קשוב,סבלני ומשתף פעולה.
הזמן איכות איתו עושה פלאים לו ולי.
אני כל יום מודה לפחות על 3 דברים טובים שיש לי בחיים. שום דבר לא מובן מאליו.
שתדעי לך שאת נמצאת הרבה התודות שלי!
בזכותך זכיתי להיות מודעת, ליישם את הכלים שנתת לאורך כל התוכנית (אני עדיין שומעת את ההרצאות), ליצור פנינים של אושר ולראות את הטוב בכל סיטואציה גם אם היא לא כל כך טובה.
אוהבת ומעריכה מאוד?
(גם איתי, מעיין וערן מודים לך על השינוי המופלא שקרה אצלנו בבית)״

אדווה חנוך

אני אדווה חנוך, בת 31 מירושלים, אמא לתינוקת ופעוטה מדהימות ורעיה לבן זוג מקסים ותומך. בוגרת תואר שני בייעוץ ארגוני, מגדלת שתי בנות בבית 24/7 מבחירה אידיאולוגית ועובדת בתחום משאבי האנוש מהבית. את יונית אני מכירה מקבוצות הורים בפייסבוק, עוד מלפני שהתחילה עם תכניות הליווי לאמהות.
עוד מהתקופה שהיא גיששה בינה לבין עצמה מה הדרך שהיא רוצה לצעוד בה. זכיתי לצפות מהצד ולראות איך היא נחושה להגיע ליעדים שלה, איך היא מדייקת את עצמה בכל פעם מחדש ואיך היא בנתה לעצמה עסק מדהים מאפס, במו ידיה ובזכות אמונה עצמית גדולה ועבודה קשה.
החיוביות, האקטיביות והאופטימיות שלה מעוררות השראה, בעיניי היא לגמרי מהווה מודל לחיקוי כאדם וכאמא. אני חושבת שלכל אמא באשר היא יש מה ללמוד מיונית ואני לא מתביישת להגיד שאני לומדת ממנה המון.
חשבתי שאני מתקדמת בהורות שלי ושאין עוד כמעט מה ללמוד אחרי כל מה שלמדתי וחקרתי ואז נחשפתי לתכנים של יונית.
גיליתי עולם שלם שכיף לי לצלול לתוכו ואני כל כך נהנית ללמוד ממנה ולהחכים בכל פעם מחדש.
הצטרפתי לתכנית ליווי האמהות של יונית לפני ארבעה שבועות כדי להקל על עצמי בעומס שאני חווה כאמא במשרה מלאה שמגדלת את שתי בנותיה בבית לא מסגרות, מעניקה חלב אם לשתיהן, פעילה מאוד במטלות הבית ועובדת מהבית כדי להשתתף כלכלית בהוצאות של משק הבית.
אני רוצה להגיד שזו ההשקעה הכספית הכי טובה וחכמה שעשיתי עבור עצמי בשנים האחרונות. אני חווה בתכנית של יונית תהליך רגשי עמוק, אני לומדת לדייק את הדרך שלי, להבין מה חשוב לי יותר ומה פחות, איפה אפשר פחות להעמיס, על מה אפשר לוותר, לומדת להתנהל יותר טוב עם הזמן, לומדת לנהל את האנרגיות שלי כמו שצריך ולהימנע ממצב של התשה עצמית, להיות יותר סבלנית וסלחנית, גם כלפי עצמי. אני לומדת איך להשקיע בעצמי, לטפח את עצמי, סופסוף מצליחה לאכול בריא. התכנית של יונית מקנה כלים להתמודדות עם החיים, בכל התחומים, הורות, זוגיות, עבודה, מערכות יחסים עם משפחה, חברים, ובעיקר מערכת היחסים ביני לבין עצמי.
אני רק באמצע הדרך אבל כבר יכולה להעיד עד כמה התכנית מספקת מוטיבציה ואנרגיות לפעול לצורך הגשמה וצמיחה עצמית. בכנות? לא בא לי שהתכנית תסתיים בכלל. תודה יונית על ההארות והתובנות שהענקת לי.
תודה על אתנחתא מדהימה באמצע מרתון החיים. אוהבת אותך

מיטל אלחיאני

אני חייבת לשתף, שכולן ידעו
עם יונית עברתי את תכנית האונליין וגם את הליווי האישי
מאמא לחוצה שלא עושה שום דבר לעצמה כי תמיד יש מה לעשות ואיך אפשר לתת למישהו אחר לשמור לי על הילדים ותמיד להיות בשליטה וכמובן שזה עשה אותי עצבנית יותר ולחוצה מאוד , למדתי בתהליך לשחרר לסמוך ולהקדיש זמן לעצמי כדי להתאוורר גם אם זה לכמה דקות ולחזור רעננה ועם כוחות וסבלנות. למדתי להסתכל על סיטואציות מאתגרות בצורה שונה ואיך להתמודד איתם.
וזכיתי בבית רגוע , בבית שצובר חוויות כל יום , זכיתי לילדים שפתאום גיליתי בהם כמה הם יכולים להיות מה שתמיד דימינתי והכל זה היה תלוי בי ובמה שאני מחליטה שיהיה בבית וכמובן מעל הכל זכיתי בבעלי מחדש .. כמה שהשגרה והחיים עם ילדים יכולה לגרום לנו להפסיד אותם את הבני זוג שלנו ואת הרגעים איתם.. ללמוד להקדיש לזוגיות רגעים של חוויות ולא רק.. לראות פתאום את אבא של הילדים מתמודד עם אתגרים כמו שלא חשבתי שיצליח והיום אני בטוחה שהוא יכול הכל בדיוק כמוני.

התמונה היא מחופשה שאחרי כל כך הרבה זמן הצלחתי לשחרר ולסמוך על המשפחה שהם ידאגו לילדים שלי לא פחות ממני וכמובן שהם הוכיחו לי כמה שזה כך❤

אז כמובן תודה ליונית על ההדכה ההקשבה והטיפים.
לכל המתלבטות אם להצטרף אז תחשבו טוב איך החיים שלכם היום ואם זה מה שאתן רוצות שיהיה אם אתן מאמינות שאפשר אחרת.. ותמיד אפשר אחרת זה רק עניין של החלטה.. את התמיכה וההדרכה כבר יש מי שיעזור.

יונית, אהבההה שלייי הכי שמחה שהכרתי אותך
ושלא תתבלבלו.. אין לי זמן בכללל אני עובדת מלא והרבה עם הילדים.. אני באר שבע ויונית מהקריות.. וכל התהליך היה מדהים בזכותה!

אביטל חופי

בזכות הסבלנות ההקשבה וההכלה של יונית היא נתנה לי להרגיש כאילו אני הלקוחה היחידה שלה והרגשתי שיש לי חברה שתומכת ומכווינה אותי. תמיד שמתי במרכז את הנקיון והסדר של הבית, לא הצלחתי להשתלט עליו וזה הלחיץ אותי להשפיע על היחסים שלי עם הבנות.
יונית עזרה לי לשים את הבנות ואת החוויות איתן במרכז ואת הבית יותר ברקע. מבחינתי זה הדבר הכי חשוב שהשגתי כאמא עד היום! ממליצה בחום להזמין את יונית לחייכן!!״

רשמי את המייל שלך ותקבלי ממני כלים נוספים לאימהות מאושרת